Vína DAC - náš profil

Kdo jsme?

Dlouhá léta jezdíme jak pracovně, tak i za odpočinkem do Rakouska a jsme velcí milovníci vína. O víno se zajímáme už mnoho let i z profesionálního pohledu a jsme držiteli Certifikátu Prague Wine Academy. Rakouská vína jsou lehká, osvěžující, mladá, jiskřivá a podle nás je nesmírná škoda, že tato úžasná vína stojí tak trochu ve stínu těch "známějších" z ostatních koutů světa.

Proto jsme se rozhodli oslovit malé, ale zkušené a schopné rakouské vinaře - především z vinařského regionu Weinviertel - jejichž vína se v převážné většině do této chvíle do České republiky vůbec nedovážela. Protože se jedná o po všech stránkách povedená vína vyráběná tou nejmodernější technologií podle přísných rakouských (a evropských) norem, rádi bychom tyto skvosty rakouských vinohradů představili i Vám, českým zákazníkům.

Proč rakouská vína od nás?

Proč rakouská vína od nás?

Všechny vinaře, z jejichž portfolia Vám naše vína nabízíme, jsme navštívili, seznámili jsme se s jejich postupem výroby vína i tím, čím se liší od jiných vinařů. Osobně jsme jejich vína ochutnali a na těchto stránkách Vám nabízíme to nejlepší z jejich produkce. Jedná se o exkluzivní, a přitom lehká a svěží vína za velmi zajímavé ceny.

Takže: Na zdraví! Zum Wohl!

Věra podpis

TOP vína našich vinařů

Aktuality:

2. kolo PWT - a další úspěch pro naše vína! Medaile Prague Gold pro DAC Weinviertel Falk a Prague Gold pro Zweigelt Fegerl!

Určeno zejména pro dámy - Vezměte muže sebou...

1. kolo PWT - a obrovský úspěch pro naše vína! Medaile Prague Gold pro Rivaner Wimmer a Prague Premium Gold pro Grauburgunder Fegerl!

Navázána spolupráce s novým vinařstvím Humer - nenechte si ujít jejich jedinečná vína.

Další oceněná vína! Stříbrná medaile pro Merlot Saubrunn 2012 Gmeinböck, a titul Regional Champion pro Grüner Veltliner 2015 Pfeffer!

Cuveé Premiere 2013 Schmid získalo ve 3. kole soutěže Prague Wine Trophy zlatou medaili!

Hodnocení bílých vín 2015 vinařství Tagwerker panem Kadlecem ke shlédnutí na jeho stránkách.

Test 11 rakouských veltlínů: podkorkem.cz

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení