Vína DAC - náš profil

Kdo jsme?

Dlouhá léta jezdíme jak pracovně, tak i za odpočinkem do Rakouska a jsme velcí milovníci vína. O víno se zajímáme už mnoho let i z profesionálního pohledu a jsme držiteli Certifikátu Prague Wine Academy. Rakouská vína jsou lehká, osvěžující, mladá, jiskřivá a podle nás je nesmírná škoda, že tato úžasná vína stojí tak trochu ve stínu těch "známějších" z ostatních koutů světa.

Proto jsme se rozhodli oslovit malé, ale zkušené a schopné rakouské vinaře - především z vinařského regionu Weinviertel - jejichž vína se v převážné většině do této chvíle do České republiky vůbec nedovážela. Protože se jedná o po všech stránkách povedená vína vyráběná tou nejmodernější technologií podle přísných rakouských (a evropských) norem, rádi bychom tyto skvosty rakouských vinohradů představili i Vám, českým zákazníkům.

Proč rakouská vína od nás?

Proč rakouská vína od nás?

Všechny vinaře, z jejichž portfolia Vám naše vína nabízíme, jsme navštívili, seznámili jsme se s jejich postupem výroby vína i tím, čím se liší od jiných vinařů. Osobně jsme jejich vína ochutnali a na těchto stránkách Vám nabízíme to nejlepší z jejich produkce. Jedná se o exkluzivní, a přitom lehká a svěží vína za velmi zajímavé ceny.

Takže: Na zdraví! Zum Wohl!

Věra podpis

Nejprodávanější vína

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

Soukromí - potvrzení *

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

Je Vám 18 a více let?

Potvrďte prosím svůj věk.